Poznaj naszą ekipę !

Wszyscy

Trenował-pływanie

Ratownik

Aquafitness

Syreny

Sędzia-pływania

logo

Kogo i co jeszcze polecamy

Polecamy tych Panów, jeśli marzy Ci się jeszcze bardziej zgłębić temat wody. Z nimi zawsze bezpiecznie do dna i z powrotem. Poza organizacją kursów nurkowych pomogą Ci dobrać najoptymalniejszy  sprzęt i ubiór tak aby wodne wędrówki były nie tylko pełne wrażeń, ale i komfortowe.

 Polecamy tą Panią jeśli chcesz poczuć się zadbany/a i piękny/a. Makijaż w jej wykonaniu nie spłynie nawet pod wodą -sprawdziliśmy !

Polecamy stanąć, a nawet wpłynąć przed obiektywem tej Pani. Niech Twoje niesamowite zdjęcia z sesji podwodnej  wypłyną na światło dzienne !

Polecamy tą Panią jeżeli chcesz poznać w przyjemny sposób Kraków od każdej strony, nie tylko wodnej. 

Polecamy tą stadninę, bo na tych koniach i przy tych instruktorach jesteś w stanie odpłynąć w baśniowy świat jazdy konnej.

Opinie naszych klientów

Serdecznie polecam współpracę z Panią Basią – syn był zawsze zadowolony z zajęć na basenie. Pani Basia ma indywidualne podejście, jest serdeczna i komunikatywna i bardzo pomocna. Dziękujemy, Basiu

Danuta Cebo

Nadal nie mogę uwierzyć, że weszłam do wody i pierwszy raz w życiu zanurzyłam całą głowę do wody a nawet popatrzyłam na nasz pedicure. Potwierdzam to „indywidualne podejście do klienta”! Jest to dosłownie tak. Przy tym, że mam normalnie paniczne ataki w wodzie a dzięki Basi, to zmieniłam ustawienia w głowie i zaufałam jej na wszystkie 100%, bo tak dobrze wie i rozumie jak ze mną współpracować. Dziękuję Ci, Basiu i nie mogę już się doczekać kolejnego zajęcia!

Iryna Parkulab

Polecam z całego serca. Pływałam z dziewczynami (Bożenką i Basią) 3 miesiące i był to prze mile spędzony czas. Na zajęciach jest super atmosfera, zawsze wychodziłam mimo zmęczenia bardzo zadowolona i nie mogłam doczekać się kolejnych zajęć. Bożenka umiejętnie i stopniowo podwyższa poprzeczkę, także po 3 miesiącach, nim się człowiek zorientuje, przechodzi z etapu „nie umiem pływać i panicznie boję się głębokiej wody” na etap „umiem pływać, swobodnie nurkuję, a ta głęboka woda jednak całkiem spoko”. Basia to złoty człowiek, nie ma żadnego problemu z odrabianiem zajęć, szybki kontakt, pełen profesjonalizm i mega ogarnie covidowego zamieszania. Okulary i czepek jak trzeba to też pożyczy. Myślę że ekipa z Dream Swim jest w stanie nauczyć KAŻDEGO pływać dlatego gorąco polecam !

Patrycja Folak

Basia to świetna i profesjonalna instruktorka, która umiejętnie przekazuje wiedzę w zakresie techniki pływania. Przygotowuje ćwiczenia poprawiające technikę oraz kondycję na różnych poziomach zaawansowania. Bardzo miła i przyjazna atmosfera podczas zajęć. Gorąco polecam!

Natalia Kozak

Polecam z całego serca! najlepszy instruktor! Pomoże pokonać strach przed wodą, nawet nie wiesz kiedy a strach znika. Nauczy każdego stylu. Pływanie z Basią to sama przyjemność!

Katarzyna Żmuda

Na pierwszym miejscu, wbrew logice postawie na świetną atmosferę i ludzi którzy tworzą Dream Swim. Zaraz po, pełen profesjonalizm i pasję w tym co robią. Dogodne godziny, elastyczny grafik.

Rafał Żbik

Cudowna kadra, miła, rodzinna atmosfera. Nauka na najwyższym poziomie. Polecam.

Małgorzata Ciemięga